Junior Garden Bed
| FEATURES | TECHNICAL |
| Size | 12” Wide x 4 FT Long x 16" Tall |
| Rails | 1.5" x 5.5 " Rails |
| Caps | Flat External |
| Floor | No Floor |
| Posts | 5" x 5" Posts 0.135 Wall x 4 |
| Panels | 11-3/4" TG Double Rib |
| Box Length | 8 Feet Long |
| Colours | White other colors on Request |
| Pricing Per Unit | $499/ Each |
| Buy 2 Units | $425/ Each |
| Buy 4 Units | $399/ Each |
| Buy 6 units | $300/ Each |
Featured Products
Brookline Privacy Black Vinyl Fence
WOW Black! Ranges $60 to $80/FT + Post Kits From $109 Financing from $49Bi-Weekly Lets do this
WOW Black! Ranges $60 to $80/FT + Post Kits From $109 Financing from $49Bi-Weekly Lets do this
REDItuffbox
Post Driver Storage Case
Tuff Box for storage of REDI Driver & Accessory Now this is Smart Right, Protect your Investment //
$375.00
Post Driver Storage Case
Tuff Box for storage of REDI Driver & Accessory Now this is Smart Right, Protect your Investment //
$375.00





