4 Rail Ranch Fence
Product Code: Installation & Supply Options call or txt for Quote
| FEATURES | TECHNICAL |
| Top Rail | 1.5" x 5.5" Ribbed Rail |
| Caps | Flat Cap External |
| Mid Rail | 1.5" x 5.5" Ribbed Rail x2 |
| Bottom Rail | 1.5" x 5.5" Ribbed Rail |
| Posts | 5" x 5" Posts 0.150 Wall |
| Panel or Pickets | N/A |
| Panel Width | 8 Feet Long |
| Brand | National Vinyl Products |
| Colours | White |
| **Panel Kits Include The Following** | |
| 1-Top Rail 2-Mid Rail, 1-Bottom Rail, 1-Post, 1-Cap 2- Collars, 1-TRT, 1-Pipe | |
Featured Products
Concrete Post Flange Mounts
All Mounts are Special Order
Visit the Web store, parts will ship direct to you, its that simple, Your parts your way
All Mounts are Special Order
Visit the Web store, parts will ship direct to you, its that simple, Your parts your way





